Webform Reply To (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Component
fr: Composant

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Value of "!component"
fr: Valeur de "!component"

en: No available components
fr: Pas de composant disponible

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
fr: L'adresse de courriel saisie "@email" n'est pas valide.

en: Default: %value
fr: Par défaut: %value

en: !title: !field
fr: !title : !field
