Webform Reply To (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Component
it: Componente

en: Custom
it: Personalizzato

en: Value of "!component"
it: Valore di "!component"

en: No available components
it: Nessun componente disponibile

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
it: L'indirizzo email "@email" non sembra essere valido.

en: Default: %value
it: Valore predefinito: %value
