Webform Reply To (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Component
ja: コンポーネント

en: Custom
ja: カスタム

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Value of "!component"
ja: "!component"の値

en: No available components
ja: 利用可能なコンポーネントがありません。

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
ja: 入力されたメールアドレス "@email" は正しく表示されません。

en: Default: %value
ja: デフォルト: %value
