Webform Reply To (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Component
pl: Komponent

en: Custom
pl: Własne

en: Webform
pl: Formularz

en: Value of "!component"
pl: Wartość "!component"

en: No available components
pl: Brak dostępnych komponentów

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
pl: Podany adres email "@email" jest nieprawidłowy.

en: Default: %value
pl: Domyślnie: %value
