Webform Reply To (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Component
es: Componente

en: Custom
es: Personalizado

en: Value of "!component"
es: Valor de "!component"

en: No available components
es: No hay componentes disponibles

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
es: La dirección de correo electrónico introducida "@email" no parece ser válida.

en: Default: %value
es: Por defecto: %value
