Webform Reply To (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Component
pt: Componente

en: Custom
pt: Personalizado

en: Value of "!component"
pt: Valor de "!component"

en: No available components
pt: Não há componentes disponíveis

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
pt: O endereço de e-mail informado "@email" não parece ser válido.

en: Default: %value
pt: Padrão: %value
