Webform Reply To (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Component
ru: Компонент

en: Custom
ru: Собственная

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Value of "!component"
ru: Значение для "!component"

en: No available components
ru: Нет доступных компонентов

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
ru: Введённый email-адрес "@email" некорректен.

en: Default: %value
ru: По умолчанию: %value
