Webform Report (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Hidden
br: Kuzhet
