Webform Report (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (38 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Export
cy: Allfudo

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Format
cy: Fformat

en: results
cy: canlyniadau

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Order
cy: Trefn

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: PHP Code
cy: Côd PHP

en: Export format
cy: Allfudo fformat

en: contains
cy: yn cynnwys

en: Comma (,)
cy: Atalnod (,)

en: Semicolon (;)
cy: Gwahannod (;)

en: Pipe (|)
cy: Pibell (|)

en: Period (.)
cy: Atalnod llawn (.)

en: Space ( )
cy: Bwlch (  )

en: Numeric
cy: Rhifol

en: between
cy: rhwng
