Webform Report (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Order
ga: Ordú

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir
