Webform Report (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: results
gu: પરિણામો

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Report
gu: અહેવાલ

en: Edit Link
gu: કડી ને સુધારો
