Webform Report (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: results
he: תוצאות

en: Text
he: טקסט

en: Options
he: אפשרויות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Add Filter
he: הוסף מסנן

en: Option
he: אפשרות

en: Filters
he: מסננים

en: Order
he: סידור

en: Hidden
he: מוסתר

en: Delimiter
he: מפריד

en: Webform
he: טופס - Webform

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Export format
he: פורמט ייצוא

en: contains
he: מכיל

en: Download as CSV
he: יצא כקובץ csv

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Delete Link
he: מחק קישור

en: Numeric
he: מספרי

en: between
he: בין
