Webform Report (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: results
kk: нәтижелер

en: Text
kk: Текст

en: Filters
kk: Фильтерлері
