Webform Report (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: results
ku: ئه‌نجامه‌کان

en: Text
ku: دەق

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: Hidden
ku: شارراوە
