Webform Report (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: view
ky: көрүү

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт
