Webform Report (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: results
lv: rezultāti

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Add Filter
lv: Pievienot Filtru

en: Option
lv: Iespēja

en: Filters
lv: Filtri

en: Order
lv: Secība

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Webform
lv: Webforma

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: begins with
lv: sākas ar

en: contains
lv: satur

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: between
lv: intervālā starp

en: Sort By
lv: Kārtot pēc

en: Submission
lv: Iesniegums
