Webform Report (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: results
se: bohtosat

en: Text
se: Teaksta

en: Order
se: Diŋgo
