Webform Report (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: results
sq: rezultatet

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Filters
sq: Filtrat
