Webform Report (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Export
th: ส่งออก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: results
th: ผล

en: Text
th: ข้อความ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Order
th: เรียงตาม

en: Hidden
th: ซ่อน

en: contains
th: ประกอบด้วย

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: between
th: ระหว่าง
