Webform Report (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Option
az: Seçim

en: Filters
az: Filtrlər

en: Hidden
az: Gizli

en: PHP Code
az: PHP kod

en: contains
az: ehtiva edir

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: between
az: arasında
