Webform Report (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: results
be: вынікі

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: Configuration
be: Налады

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Filters
be: Фільтры

en: Order
be: Парадак

en: Hidden
be: Схаваць

en: Webform
be: Анкета

en: contains
be: утрымлiвае
