Webform Report (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: results
et: tulemust

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Configuration
et: Seadistus

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Add Filter
et: Lisa filter

en: Option
et: Valik

en: Filters
et: Filtrid

en: Order
et: Järjestus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Webform
et: Veebivorm

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: begins with
et: algab

en: contains
et: sisaldab

en: Filter Type
et: Filtri tüüp

en: Report
et: Teavita

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: Numeric
et: Numbriline

en: between
et: vahel

en: Sort By
et: Sorteerimise alus

en: Submission
et: Vastus
