Webform Report (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Export
fi: Vie

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: results
fi: tulokset

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: Delete this item
fi: Poista

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Order
fi: Järjestys

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: equals
fi: yhtä kuin

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: PHP Code
fi: PHP-koodi

en: Export format
fi: Viennin tiedostomuoto

en: begins with
fi: alkaa

en: contains
fi: sisältää

en: does not contain
fi: ei sisällä

en: Report
fi: Raportoi

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Comma (,)
fi: Pilkku (,)

en: Tab (\t)
fi: Sarkain (\t)

en: Semicolon (;)
fi: Puolipiste (;)

en: Colon (:)
fi: Kaksoispiste (:)

en: Pipe (|)
fi: Putki (|)

en: Period (.)
fi: Piste (.)

en: Space ( )
fi: Välilyönti ( )

en: Numeric
fi: Numeerinen

en: between
fi: välillä

en: is empty
fi: on tyhjä

en: Sort By
fi: Lajittele

en: Submission
fi: Lähetys
