Webform Report (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: none
is: engin

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Format
is: Stílsnið

en: results
is: niðurstöður

en: Text
is: Texti

en: Options
is: Möguleikar

en: Delete this item
is: Eyða þessum hlut

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Filters
is: Síur

en: Order
is: Pöntun

en: Hidden
is: Falið

en: PHP Code
is: PHP kóði

en: contains
is: inniheldur

en: between
is: milli
