Webform Report (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: results
lt: rezultatai

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Order
lt: Tvarka

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Webform
lt: Web forma

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: turi

en: Report
lt: Ataskaita

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: is empty
lt: yra tuščias

en: Submission
lt: Pateikimas
