Webform Report (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: results
pl: wyniki

en: Text
pl: Tekst

en: Options
pl: Opcje

en: Delete this item
pl: Usuń ten element

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Add Filter
pl: Dodaj filtr

en: Option
pl: Opcja

en: Filters
pl: Filtry

en: Order
pl: Kolejność

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Delimiter
pl: Separator

en: equals
pl: równe

en: greater than
pl: większy niż

en: less than
pl: mniejszy niż

en: Webform
pl: Formularz

en: PHP Code
pl: Kod PHP

en: Export format
pl: Format eksportu

en: Select a field
pl: Wybierz pole

en: begins with
pl: zaczyna się

en: contains
pl: zawiera

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: Filter Type
pl: Typ filtra

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Submission Date
pl: Data zgłoszenia

en: Report
pl: Raport

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Comma (,)
pl: Przecinek (,)

en: Tab (\t)
pl: Tabulator (\t)

en: Semicolon (;)
pl: Średnik (;)

en: Colon (:)
pl: Dwukropek (:)

en: Pipe (|)
pl: Linia (|)

en: Period (.)
pl: Kropka (.)

en: Space ( )
pl: Spacja ( )

en: Delete Link
pl: Link usuwania

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: between
pl: z przedziału

en: is empty
pl: jest pusty

en: Sort By
pl: Sortowanie

en: Webform Reports
pl: Raporty formularzy

en: Report Criteria
pl: Kryteria raportu

en: is not empty
pl: nie jest pusty

en: Submitted By User
pl: Użytkownik, który wysłał zgłoszenie

en: Submission Time
pl: Czas zgłoszenia

en: Submission IP Address
pl: Adres IP zgłoszenia

en: Report Columns
pl: Kolumny raportu

en: Add Column
pl: Dodaj kolumnę

en: Add Sort
pl: Dodaj sortowanie

en: Submission
pl: Zgłoszenie
