Webform Report (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: تدوین

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Export
fa: استخراج

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Text
fa: متن

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Option
fa: انتخاب

en: Filters
fa: صافیها

en: Order
fa: سفارش

en: Hidden
fa: پنهان

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: contains
fa: شامل

en: Numeric
fa: عددی

en: between
fa: بین
