Webform Revisions (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Revisions
bg: Редакции

en: Revert
bg: Връщане

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: current revision
bg: текуща редакция
