Webform Revisions (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Revisions
gl: Revisión

en: Revert
gl: Volver

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Webform
gl: Formulario web
