Webform Revisions (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: revert
ka: დაბრუნება
