Webform Revisions (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
