Webform Revisions (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Revert
oc: Restablir

en: revert
oc: restablir

en: current revision
oc: version en cors
