Webform Revisions (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Revert
tr: Geri al

en: revert
tr: geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: current revision
tr: güncel sürüm
