Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন
