Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
eo: Klarigo de la aldonoj aŭ ĝisdatigoj farataj por helpi ke aliaj aŭtoroj komprenu viajn motivojn.
