Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Revisions
es: Revisiones

en: Log message
es: Mensaje de registro

en: Create new revision
es: Crear nueva revisión

en: Revert
es: Revertir

en: revert
es: revertir

en: Revision
es: Revisión

en: current revision
es: revisión actual

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
es: Una explicación de las adiciones o actualizaciones que se han hecho para ayudar a que otros autores entiendan sus motivaciones.
