Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Webform
et: Veebivorm

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
et: Lisanduste või uuenduste kirjeldus aitamaks teistel mõista sinu tehtud muudatusi.
