Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Revisions
fi: Versiot

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: revert
fi: palauta

en: Revision
fi: Versio

en: current revision
fi: Nykyinen versio

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
fi: Tehtyjen lisäysten tai muutosten kuvaus muiden käyttäjien avuksi.
