Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Revisions
hu: Változatok

en: Log message
hu: Üzenet

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: revert
hu: visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: current revision
hu: aktuális változat

en: Webform
hu: Űrlap

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
hu: A hozzáadott részek és módosítások magyarázata, hogy más szerkesztők is könnyebben érthessék a változtatás célját.
