Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Revisions
id: Revisi

en: Log message
id: Pesan log

en: Create new revision
id: Buat revisi baru

en: Revert
id: Kembali

en: revert
id: kembalikan

en: Revision
id: Revisi

en: current revision
id: revisi terkini

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
id: Penjelasan sebagai tambahan atau update yang dibuat utnuk membantu penulis lain memahami motivasi anda.
