Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Log message
ja: ログメッセージ

en: Create new revision
ja: 新しいリビジョンの作成

en: Revert
ja: 戻す

en: revert
ja: 戻す

en: Revision
ja: リビジョン

en: current revision
ja: 現在のリビジョン

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
ja: 追加や更新について残しておきたい説明やメッセージを記入してください。 他のユーザーがこのページを編集する際、それを行った動機を理解するのに役立ちます。 また、自分が編集する際の備忘録としても活用できます。
