Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
kk: Басқа авторлар түсіну үшін қосымша немесе өзгертулерінің түсіндермелері.
