Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Revisions
sk: Revízie

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: current revision
sk: aktuálna revízia

en: Webform
sk: Webformulár

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
sk: Vysvetlenie pridaní alebo aktualizácií, aby ďalší autori lepšie pochopili dôvody a vašu motiváciu.
