Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Revisions
sq: Revizione

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
sq: Një shpjegim i shtimeve apo ndryshimeve të kryera për të ndihmuar autorët e tjerë që të kuptojnë arsyet tuaja.
