Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Revisions
th: รุ่น

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: current revision
th: รุ่นปัจจุบัน

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
th: คำอธิบายของการเพิ่มและเปลี่ยนแปลงมีไว้เพื่อช่วยผู้เขียนอื่นให้รู้ถึงแรงจูงใจของท่าน
