Webform Revisions (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Revisions
uk: Редакції

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Revert
uk: Відновити

en: revert
uk: відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: current revision
uk: поточна редакція

en: Webform
uk: Вебформа

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
uk: Пояснення до ваших оновлень та додатків, щоб допомогти іншим авторам зрозуміти суть ваших дій.
