Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
am: ‍ለመጨመር ወይም ለማዘመን የተነሳሳህበትን ምክንያት ለሌሎች ጻሓፊዎች የሚገልጽ ማብራሪያ።
