Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Revisions
be: Версіі

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія

en: Webform
be: Анкета

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
be: Тлумачэнне вашых дататкаў і абнаўленняў для іншых аўтараў.
