Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Revisions
bs: Revizije

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: revert
bs: vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: current revision
bs: trenutna revizija

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
bs: Objašnjenje o dodacima ili osvježenjima koji su urađeni kako bi ostalim autorima bilo jasno zašto je to urađeno.
