Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual

en: Webform
ca: Formulari web

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
ca: Una explicació dels afegits o actualitzacions fetes per ajudar a altres autors a entendre la vostra motivació.
